У Хмельницькому відкрили фотовиставку про волонтерство відновлення

10 жовтня до міста приїхав мандрівний фотопроєкт «Міцніші за цеглу». Виставку відкрили на вул Проскурівській 56, (біля Хмельницького музею-студії фотомистецтва).

Експозицію організувала волонтерська спільнота Б50, яка вже понад рік допомагає відновлювати звільнені громади. Захід відбувається за підтримки Управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Хмельницького музею-студії фотомистецтва.

На представлених світлинах зображені волонтери, які допомагають постраждалим мешканцям Ірпеня, Мощуна, Бородянки, Макарова та інших населених пунктів Київської області.

«Волонтери Б50 роблять перший крок до відбудови – прибирають зруйновані снарядами будинки, ліквідовують наслідки збройної агресії, консервують пошкоджені оселі», – розповідає голова громадської організації Руслан Габдулов.

Мета виставки – надихнути глядачів незламністю українців і мотивувати долучатися до «волонтерства відновлення».

Показ робіт виставки триватиме з 10 по 21 жовтня 2023 року згідно графіку роботи Хмельницького музею-студії фотомистецтва (Вт.-Пт. з 9-00 до 18-00, Сб. з 9-00 до 17-00, Пн., Нд. - вихідний).

Детальніше про фотовиставку “Міцніші за цеглу” читайте тут.


Хмельницький цікавийНа часі: «Мусив узятися за бандуру як за останню зброю» Оксани Доронської-СобкоНа часі: Проєкт «Рутенія. Графіка української мови»