Народний аматорський вокальний ансамбль «Розмарин»

Польський аматорський народний вокальний ансамбль «Розмарин» було створено в 2011 році в польській громаді при Культурно-просвітницькому центрі ім. Юліуша Словацького польської громади м. Хмельницького (голова центру – Котик Людмила Іванівна).

У 2015 році ансамблю було присвоєне звання «народний аматорський колектив».

Сьогодні ансамбль нараховує в основному своєму складі 14 чоловік. В колективі мають можливість безкоштовно займатися люди, які хотіли б розвинути як вміння хорового співу польською  і українською  мовами, так і краще розуміння цих  культур, знання мови і національних  традицій. 

Художній керівник і диригент ансамблю Віталій Самолюк брав участь у Всеукраїнському конкурсі композиторів «Пентатон», є Дипломантом Джазового фестивалю пам’яті Ростислава Кобанченка, є членом Національної спілки композиторів України, а також є півфіналістом Міжнародного конкурсу композиторів імені Моріса Равеля (м. Бергамо, Італія). Автор численних композицій різножанрового плану.

Репертуар ансамблю різноманітний. Це – оригінальні авторські твори, а також, обробки фольклорних творів в сучасному баченні, які мають різноманітну цільову та жанрову палітру. Також в репертуарі є відомі джазові композиції.

Ансамбль бере активну участь в культурних заходах міста й області, в концертах, в т.ч. виїзних. Є дипломантом різних конкурсів та фестивалів.