Народний аматорський ансамбль бального танцю «Успіх»

Народний аматорський ансамбль бального танцю «Успіх» Хмельницького міського будинку культури створений у 1987 році.

За високий рівень виконавської майстерності, яскравий і різноманітний репертуар 12 грудня 1992 р. колективу присвоєно почесне звання «народний аматорський».

У 1995 р. ансамбль створив цікаву тематичну програму «Бродвейські ночі», яка неодноразово демонструвалася глядачеві і викликала захват і неабияку цікавість до бальної хореографії.

У цьому ж році ансамбль стає двічі Бронзовим призером Чемпіонату України.

Колектив своїми неперевершеними феєричними постановками підкорив танцполи не лише в Україні, а й далеко за її межами. Вихованці ансамблю є переможцями та призерами міжнародних фестивалів та конкурсів: у Франції, Італії, Польщі, Словаччині, Румунії, Словенії, Німеччині, Білорусії, Молдові, Росії та інших.

Ансамбль «Успіх» неодноразово бере участь у хореографічному оформленні номерів українських зірок шоу-бізнесу, таких як: Олександр Пономарьов, Наталія Валевська, Міла Нітич та стає знаним у місті.

Репертуар колективу багатогранний – від загальноприйнятих у всьому світі танців європейської і латиноамериканської програми до оригінальних постановок на основі бальних танців у супроводі сучасного музичного матеріалу.

Висока виконавська майстерність учасників колективу, яскравий талант керівників та вихованців, художня довершеність кожного танцю, барвиста палітра костюмів і багатство музичного супроводу були гідно оцінені глядачами та журі багатьох конкурсів і фестивалів.

Традиційно в літній період вихованці колективу «Успіх» беруть участь у культурно-мистецьких заходах, що проходять в дитячо-юнацькому ОК «Чайка» (с. Головчинці Летичівського р-ну), ОТ «Дністровська чайка» (с. Врублівці Кам’янець-Подільського р-ну) та ОЗ «Джерельце» (с. Жилинці Ярмолинецького р-ну).

У 2017 р. відбувся ювілейний концерт народного аматорського ансамблю бального танцю «Успіх» з нагоди 30-річчя від дня заснування та 25-річчя присвоєння звання «народний аматорський».

Сьогодні народний аматорський ансамбль бального та сучасного танцю «Успіх» це – відточений до філігранності, високотехнічний хореографічний колектив з власним виконавським обличчям та сценічною культурою. Творчий запал учасників ансамблю, плідна фестивально-концертна діяльність зумовили те, що народний аматорський ансамбль бального танцю «Успіх» займає почесне місце в переліку провідних танцювальних колективів області.