Зразковий театр-студія «Чарівна скринька»

Театр-студія «Чарівна скринька» був створений на базі театрального відділення у 1999 році. Першим керівником і засновником була В. Єзжалова, музичним керівником  М. Лукевич. 

У репертуарі театру-студії були вистави «Чарівна скринька», «Чар-зілля», «День народження кота Леопольда», «Як козаки чорта обдурили», «Пригоди в країні Мульті-Пульті», «Чарівний колодязь», «Айболить», «Фантазії на тему «Лесиної пісні».

У 2003 році колективу присвоєно звання «зразковий». Мистецькими здобутками театру-студії є перемоги в обласних фестивалях дитячих театральних колективів «Золота масочка».

Учасники колективу неодноразово виборювали призові місця на Всеукраїнських та обласних фестивалях-конкурсах театрального та акторського мистецтва, звання лауреатів зі сценічної мови. Географія гастрольних виступів сягає Кам’янця-Подільського, Нетішина, Волочиська, Чернігова, Прилук.

З приходом у колектив у 2014 році нового керівника Тітова А. Г. докорінно змінився репертуар театру-сдудії. Теми  добра і зла, співчуття і милосердя, проблеми батьків і дітей розкриваються у виставах «Анестезія або діти страусів», «Летючий черевик, або, Громадяни, негайна евакуація», всевишній любові присвячена поетична вистава «Така любов буває раз в ніколи», а у поетичній виставі «Послужи ж, моя ти зброє, молодій ще силі» вдалося передати складну, емоційну і динамічну картину буття Шевченкової України уже з позицій наших сучасників, що пережили Майдан і впустили його в своє серце.

Знаковою подією у житті театру-студії стала поетична вистава «Не забудь!», присвячена героям Небесної Сотні; вистави за п’єсами З. Тарнавського «Дійство про кожного», Р. Галушко «Політ Коника».

В театрі займається 22 студійця. Під керівництвом А. Г. Тітова юні актори навчаються нести добро у світ і переконувати, що краса і сила мистецтва  це незамінні ліки від старості і дріб’язковості.