Зразковий ансамбль сучасного танцю «Фреш»

Ансамбль сучасного танцю «Фреш» Хмельницької дитячої школи мистецтв був створений в 2006 році з ініціативи викладача сучасного танцю Шенькарук Юлії Юріївни, яка і стала керівником колективу. До складу ансамблю увійшли учні класів сучасного танцю, які отримали певний рівень хореографічної підготовки та оволоділи технікою і навичками виконання сучасного танцю.

Наполеглива праця та цілеспрямованість принесли колективу чимало здобутків. У 2009 році ансамбль виборов право носити почесне звання «зразковий».

На цьому досягненні колектив не зупиняється, продовжуючи брати участь у фестивалях-конкурсах різного рівня та виборювати призові місця.

Ансамбль сучасного танцю «Фреш» вирізняється високою виконавською майстерностю, художнім рівнем репертуару, своїм власним неповторним стилем, що сформували творче обличчя колективу. Колектив є постійним учасником шкільних, міських та обласних творчих заходів.

За активну творчу діяльність та високу виконавську майстерність ансамбль неоднаразово нагороджений почесними грамотами та подяками Хмельницької міської ради, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, дитячої школи мистецтв, місцевого творчого осередку НХС України. Шенькарук Ю.Ю. та її учні неодноразово ставали стипендіатами Хмельницької міської ради, а випускники продовжують навчання за фахом у вищих навчальних закладах.

Учасники колективу – талановиті, творчі, цілеспрямовані, активні та наполеглеві діти. Навчаючись у школі мистецтв, вони постійно підвищують свій виконавський рівень, оволодіваючи такими дисціплінами як сучасний та класичний танець, гімнастика та акробатика. Постійно зростає кількісний та якісний склад ансамблю, репертуар поповнюється новими цікавими постановками, ансамбль співпрацює з іншими колективами школи та міста, розвивається та має великий творчий потенціал.


Хмельницький цікавийНа часі: «Мусив узятися за бандуру як за останню зброю» Оксани Доронської-СобкоНа часі: Проєкт «Рутенія. Графіка української мови»