Народний аматорський ансамбль «Експромт»

Інструментальний ансамбль викладачів «Експромт» Хмельницької дитячої музичної школи №2 створений у 1999 році. До складу колективу ввійшли кращі викладачі оркестрового, фортепіанного та відділу народних інструментів.

У 2001 році за високу виконавську майстерність та професіоналізм викладацькому ансамблю «Експромт» було присвоєно звання  – «народний  аматорський».

Керівник колективу Герасимюк Андрій вдало, цікаво та професійно робить переклади та аранжування як сучасних, так і класичних музичних творів вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Ансамбль є активним учасником шкільних та загальноміських культурно-мистецьких заходів та конкурсів. Постійно працює над вдосконаленням виконавської майстерності, над поповненням репертуару, враховуючи різні смаки та уподобання слухачів. До репертуару ансамблю входять твори різних жанрів та стилів.  

Неодноразово ансамбль був нагороджений Почесними грамотами та подяками управління культури та туризму Хмельницької міської ради та управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток та пропаганду музичного мистецтва.

Кожний учасник ансамблю є яскравою творчою особистістю, що являє собою частку монолітного творчого колективу.