Народний молодіжний ансамбль танцю «Веснянка»

Молодіжний ансамбль танцю «Веснянка» створений на базі зразкового художнього колективу України ансамблю танцю «Веснянка» ЗОШ № 24 у вересні 2006 року. При Центрі національного виховання учнівської молоді колектив працює з вересня 2010 р. У 2010 році ансамблю присвоїли звання «народний аматорський».      

Наразі ансамбль складається з випускників дитячого колективу та танцівників, які прийшли в колектив вже після його створення. Це молоді люди віком від 14 до 34 років. Більшість із них наразі навчається у вищих навчальних закладах на кафедрах хореографії, зокрема, у Рівненському державному гуманітарно-педагогічному університеті та Київському національному педагогічному університеті ім. М.Драгоманова.

Репертуар ансамблю налічує більш як 16 номерів. Це  танці різних областей і регіонів України.  Окрім того, в репертуарі є козачі та іспанські танці. Колектив активно експериментує і нещодавно в програмі з'явився класичний вальс.

Робота в колективі будується на основі індивідуальних здібностей і талантів учасників, нові постановки базуються на творчих можливостях танцюристів. Саме завдяки танцю в учасників колективу розвивається  акторський талант,  виконавська майстерність, професійна грамотність.

Народний молодіжний ансамбль танцю «Веснянка» є лауреатом та дипломантом багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів :

2009 р

  • Гран-прі на міжнародному фестивалі-конкурсі «Європа молода», м. Київ.

2015 р.

  • І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Юні таланти України», м. Львів,
  • Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Перлина Черемошу»,
  • І - ІІ місце в номінації «малі форми», м. Вижниця,
  • Гран-прі Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Подільський зорепад»

2016 р.

  • участь у Міжнародних фольклорних фестивалях СІОФФ в Турції та Болгарії

2017 р.

  • участь в Міжнародному фольклорному фестивалі СІОФФ в м. Аюд, Румунія,
  • участь в Міжнародному фольклорному фестивалі СІОФФ в м. Сарай, Туреччина участь в Інтернаціональному фестивалі-конкурсі в м. Коджаелі Туреччина.  

Колектив є володарем ІІ Премії фестивалю.

Колектив є співзасновником та співорганізатором відкритого фестивалю-конкурсу імені Володимира Глушенкова.