Виставка фотографій Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) експонується виставка фотографій Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Національну спілку фотохудожників України(НСФХУ) було засновано у 1989 році.

За 34 роки НСФХУ перетворилась у велику організацію фотомитців, що має свої творчі осередки в усіх обласних центрах України. На даний момент НСФХУ нараховує близько 1000 діючих членів та 85 почесних. 102 фотохудожники мають міжнародні звання ФІАП - всесвітньої Федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО. Про творчі здобутки членів Спілки красномовно говорять їхні численні нагороди та відзнаки. У престижних вітчизняних і зарубіжних фотоконкурсах вони завоювали понад 5000 різних нагород.

Творча діяльність Спілки спрямована на розвиток і популяризацію в світі української фотографії, в тому числі професійної. З цією метою НСФХУ активно займається організацією і проведенням національних і міжнародних фотоконкурсів, масштабних фотосалонів і виставок, влаштовує навчальні семінари та майстер-класи іменитих фотохудожників. НСФХУ в своїй діяльності сповідує інноваційні підходи до розвитку фотомистецтва, яке ґрунтується на передовому світовому досвіді.

Українське фотомистецтво має зайняти належне йому місце в світовому культурному просторі.

На виставці представлені роботи членів Хмельницької обласної організації НСФХУ, серед яких роботи Сергія Аніськова, Артема Березнєва, Анатолія Іванова, Олени Лаптєвої, Павла Лиха, Олександра Савенка, Юрія Савіна, Олександра Соленцова, Романа Уварова, Сергія Успаленка, Марини Шавиріної-Школяр а також роботи кандидатів у члени спілки: Євгена Бондаренка та Олександра Зарайського.