Розпочинається прийом робіт в онлайн галерею конкурсу дитячого малюнку «Ми діти Космосу»

 

Розпочинається прийом робіт в онлайн галерею конкурсу дитячого малюнку «Ми діти Космосу» на сайті організаторів, роботи приймаються до 30-го листопада.

Співорганізаторами конкурсу виступили:

  • Хмельницька обласна державна адміністрація;
  • Хмельницька міська рада;
  • Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
  • Подільський культурно-просвітительський Центр ім. М.К. Реріха.

Головний меценат конкурсу: ПП «Баварія –Захід».

Ознайомитись з положенням та умовами конкурсу можна на сайті.

Для підтримки, розвитку та популяризації дитячої художньої творчості, в якому відображається космічний світогляд дитини, Подільський Культурно-просвітительський  Центр ім. М.К. Реріха з 2018 року започаткував  щорічний  конкурс дитячого малюнка «Ми – діти космосу», який спрямований на підтримку підростаючого покоління у відповідності з високими моральними принципами. Тема Космосу вчить дітей помічати красу світобудови у всій різноманітності і складності, спонукає до творчих і глибоко моральних пошуків.

У роботах Конкурсантів ми б хотіли побачити не техногенне, а образне прочитання теми Космосу: роздуми дітей про Всесвіт, незвичайну красу космічного простору, про єдність людини і Космосу, відповідальності за нашу Землю, власної причетності до Космосу.

Бажаємо усім майбутнім учасникам конкурсу дитячого малюнку «Ми – діти Космосу», щоб він подарував їм творчий досвід, який стане для них новим етапом і відкриє яскраву і радісну сторінку життя.