«Кам`янецькі чари» Миколи Панасюка

Графіка й живопис, стриманість і емоція, монохромність і поліфонія кольору: за якою межею чітка й аскетична лінія перетворюється на сміливий, розкутий, яскравий мазок? А можливо, саме в цих метаморфозах, де творчість руйнує межі,  де слово, лінія і пляма співіснують і контрастують, і є істина митця!

Відомий художник із Кам`янця-Подільського, член Національної спілки художників Микола Панасюк працює в різноманітних техніках: олівець, олія, акрил, гуаш, акварель та графіка (травлений штрих, офорт, лавіс, акватинта, ксилографія, туш, м`який лак та інші). У духовному всесвіті майстра розквітають різнобарв`ям кольорів і сюжетів українська народна пісня та українські краєвиди, в полі його мистецьких зацікавлень – філософське осмислення Шевченкіани, долі знаних поетів, філософів, творчих особистостей. А ще головний герой багатьох композицій Миколи Івановича – старовинний Кам`янець на Поділлі, чиї архітектурні принади та краєвиди по-різному звучать у різних техніках і кольорах. А також – у поезіях. Красу улюбленого міста  над Смотричем, людських взаємин і почуттів, власних духовних відкриттів Микола Панасюк оспівує у віршованих рядках, які позначені образністю, філософськими роздумами, людяністю та патріотизмом. У творчій біографії художника понад два десятки персональних виставок, його роботи  зберігаються у приватних колекціях у США, Норвегії, Італії, Німеччині, Великобританії, Кореї.

Познайомитися з персональною виставкою живопису та графіки Миколи Панасюка під назвою «Кам`янецькі чари» запрошує музей історії міста Хмельницького. Відкриття експозиції відбудеться 14 березня 2019 року о 15.00 за адресою: вул. Проскурівська, 30.